Difference between revisions of "Toll of the Warden"
From FFXIV Classic Wiki
(→Client Functions) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| processEvent000 || | | processEvent000 || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_2 || | + | | processEvent000_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_3 || | + | | processEvent000_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_4 || | + | | processEvent000_4 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_5 || | + | | processEvent000_5 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_6 || | + | | processEvent000_6 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_7 || | + | | processEvent000_7 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent000_8 || | + | | processEvent000_8 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| pEStart || | | pEStart || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_2 || | + | | processEvent005_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_3 || | + | | processEvent005_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_4 || | + | | processEvent005_4 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_5 || | + | | processEvent005_5 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_6 || | + | | processEvent005_6 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_7 || | + | | processEvent005_7 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent005_8 || | + | | processEvent005_8 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| processEvent010 || | | processEvent010 || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent010_2 || | + | | processEvent010_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent010_3 || | + | | processEvent010_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent010_4 || | + | | processEvent010_4 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent010_5 || | + | | processEvent010_5 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent010_6 || | + | | processEvent010_6 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| pE20 || | | pE20 || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_2 || | + | | processEvent020_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_3 || | + | | processEvent020_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_4 || | + | | processEvent020_4 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_5 || | + | | processEvent020_5 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_6 || | + | | processEvent020_6 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_7 || | + | | processEvent020_7 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_8 || | + | | processEvent020_8 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent020_9 || | + | | processEvent020_9 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| processEvent022_1 || | | processEvent022_1 || | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
| pE30 || | | pE30 || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent030_2 || | + | | processEvent030_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent030_3 || | + | | processEvent030_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| pE40 || | | pE40 || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent040_2 || | + | | processEvent040_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent040_3 || | + | | processEvent040_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent040_4 || | + | | processEvent040_4 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| pE50 || | | pE50 || | ||
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_2 || | + | | processEvent050_2 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_3 || | + | | processEvent050_3 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_4 || | + | | processEvent050_4 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_5 || | + | | processEvent050_5 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_6 || | + | | processEvent050_6 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_7 || | + | | processEvent050_7 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_8 || | + | | processEvent050_8 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_9 || | + | | processEvent050_9 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_10 || | + | | processEvent050_10 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_11 || | + | | processEvent050_11 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_12 || | + | | processEvent050_12 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_13 || | + | | processEvent050_13 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| − | | processEvent050_14 || | + | | processEvent050_14 || 's speech. "" |
|- | |- | ||
| pE60 || | | pE60 || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:34, 8 December 2022
- Name
- Toll of the Warden
- Id
- 110015
- Code
- Man300
- Requirements
- Man206 completed
Client Functions
| Function Name | Notes |
|---|---|
| processEvent000 | |
| processEvent000_2 | 's speech. "" |
| processEvent000_3 | 's speech. "" |
| processEvent000_4 | 's speech. "" |
| processEvent000_5 | 's speech. "" |
| processEvent000_6 | 's speech. "" |
| processEvent000_7 | 's speech. "" |
| processEvent000_8 | 's speech. "" |
| pEStart | |
| processEvent005_2 | 's speech. "" |
| processEvent005_3 | 's speech. "" |
| processEvent005_4 | 's speech. "" |
| processEvent005_5 | 's speech. "" |
| processEvent005_6 | 's speech. "" |
| processEvent005_7 | 's speech. "" |
| processEvent005_8 | 's speech. "" |
| processEvent010 | |
| processEvent010_2 | 's speech. "" |
| processEvent010_3 | 's speech. "" |
| processEvent010_4 | 's speech. "" |
| processEvent010_5 | 's speech. "" |
| processEvent010_6 | 's speech. "" |
| pE20 | |
| processEvent020_2 | 's speech. "" |
| processEvent020_3 | 's speech. "" |
| processEvent020_4 | 's speech. "" |
| processEvent020_5 | 's speech. "" |
| processEvent020_6 | 's speech. "" |
| processEvent020_7 | 's speech. "" |
| processEvent020_8 | 's speech. "" |
| processEvent020_9 | 's speech. "" |
| processEvent022_1 | |
| pE30 | |
| processEvent030_2 | 's speech. "" |
| processEvent030_3 | 's speech. "" |
| pE40 | |
| processEvent040_2 | 's speech. "" |
| processEvent040_3 | 's speech. "" |
| processEvent040_4 | 's speech. "" |
| pE50 | |
| processEvent050_2 | 's speech. "" |
| processEvent050_3 | 's speech. "" |
| processEvent050_4 | 's speech. "" |
| processEvent050_5 | 's speech. "" |
| processEvent050_6 | 's speech. "" |
| processEvent050_7 | 's speech. "" |
| processEvent050_8 | 's speech. "" |
| processEvent050_9 | 's speech. "" |
| processEvent050_10 | 's speech. "" |
| processEvent050_11 | 's speech. "" |
| processEvent050_12 | 's speech. "" |
| processEvent050_13 | 's speech. "" |
| processEvent050_14 | 's speech. "" |
| pE60 |